سرویس باندپهن
مجید خباز و سیدمهدی حاتمیان دو تن از مدیران ارشد شرکت ارتباطات زیرساخت به جای محمدطاهر شمس و مسعود رضا سلطانی به عنوان عضو جدیدهیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت معرفی شدند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اجرای طرح رساندن فیبرنوری به منازل (FTTH ) از شهر اصفهان آغاز می شود.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۰ : ۱۴
وزير ارتباطات در مراسم افتتاح پروژه هاي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ازتمديد مجوز فعاليت اپراتور فيبرنوري خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۲۲ : ۳
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اصفهان به عنوان اولین شهری است که پروژه رساندن فیبر نوری به تمام منازل مردم در آن افتتاح می‌شود، این پروژه نقطه عطفی در تاریخ مخابرات کشور است.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۹ : ۲۷
شرکت گوگل پرسرعت‌ترين شبکه اينترنتي جهان را بين دو کشور آمريکا و ژاپن راه‌اندازي کرد.
۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۰ : ۰
چراغ سبز وزارت ارتباطات برای ورود سرمایه‌گذاران قدرتمند به ویژه سرمایه‌گذاران خارجی به پروژه ایجاد شبکه دسترسی فیبرنوری موجب شد تا اپراتور آفریقای جنوبی MTN و یک کنسرسیوم هندی-عربی برای شراکت در این پروژه رغبت نشان دهند.
۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۴ : ۱۱
قرارداد جدید براساس نرخ‌های مصوبه ۲۳۷ برای کاهش تعرفه پهنای باند بین شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و شاتل (آریا رسانه تدبیر) امضاء شد.
۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۰ : ۱۷
تعرفه‌هاي پهناي باند اينترنت بين‌الملل شرکت ارتباطات زيرساخت جهت تعيين جايگاه اين شرکت در حوزه عمده‌فروشي پهناي باند و واگذاري خرده‌فروشي خدمات به ساير شرکت‌ها، توسط دولت بازنگري شد.
۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۸ : ۱۳
سه شرکت دارنده پروانه شبکه ارتباطات ثابت با شرکت در مزایده باندهای فرکانسی TD-LTE موفق به دریافت تکه باند 2300 مگاهرتز شدند.
۱۳۹۵/۴/۹ - ۱۳ : ۱۷
نایب رئیس کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران گفت: چنانچه انحصار شرکت زیرساخت از شبکه‌های انتقال و واردات پهنای باند حذف شود، می‌توان با قیمت‌های فعلی، اینترنت با کیفیت‌تری به مردم ارائه کرد.
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۳ : ۴۶
یک ماه تا پایان انحصار حاکم بر پروانه اپراتور چهارم فیبرنوری ایران بیشتر زمان باقی نمانده و در این شرایط ایرانیان‌نت به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی با محوریت MTN است؛ در این شرایط آیا همچنان مذاکره بر سر واگذاری ۱۵ درصد سهام این شرکت ایرانی است؟
۱۳۹۵/۴/۵ - ۱۰ : ۳۱
رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي با بيان اين که تمديد انحصار ايرانيان نت با تعهدات دولت در تناقض است گفت: با ورود MTN به پروژه فيبر نوري ايران مشکلي نداريم.
۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۴ : ۴۹
هم‌زمان با دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خدمات شهری بر بستر زیرساخت‌های شهر هوشمند توسعه می‌یابد
دومین همایش زیرساخت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر هوشمند با مشارکت مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری‌ کلانشهرهای کشور، یکم و دوم شهریورماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۱ : ۱
مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت در پاسخ به منتقدان انحصار پهناي باند تاکيد کرد: اگر انتقاد منصفانه‌اي در حوزه تعرفه‌هاي بالا يا کيفيت پايين مطرح شود ما آن را خواهيم پذيرفت، اما اکنون برخي صحبت‌ها که در باره انحصار پهناي باند مطرح مي‌شوند دقيق نيست.
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۱۰ : ۵۳
رئیس کمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه‌ای تهران : مزایده باند فرکانسی LTE برگزار شد
رئیس کمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه‌ای تهران گفت: مزایده باند فرکانسی LTE برگزار شد و یکی از فرکانس ها با قیمت پایه 70 میلیارد تومان متقاضی نداشت.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۰ : ۲۲
رئیس سازمان پدافند غیرعامل پیش از این جنگ سایبری را جنگ متداول آینده دانسته و نسبت به شیطنت‌های عربستان در این فضا هشدار داده بود. حال با گذشت چند ماه پیش‌بینی‌های او به نوعی محقق شده و این بار سردار جلالی تلویحا از احتمال تحریم سایبری ایران در آینده می‌گوید.
۱۳۹۵/۳/۱۴ - ۱۰ : ۵۹
چهارمین اپراتور ایران نیز مانند شرکت‌های دارنده پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت، به سرشماره‌ای جهت ارائه سرویس‌هایش دست یافت.
۱۳۹۵/۳/۱۰ - ۱۱ : ۲۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي