سرویس باندپهن
مجید خباز و سیدمهدی حاتمیان دو تن از مدیران ارشد شرکت ارتباطات زیرساخت به جای محمدطاهر شمس و مسعود رضا سلطانی به عنوان عضو جدیدهیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت معرفی شدند.
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در حال بررسي است تا ضمن کمک به جذب سرمايه‌گذار مناسب براي حوزه فيبرنوري و ايجاد شرايط فعاليت مناسب براي همه اپراتورها توسعه فيبرنوري تحقق يابد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵ : ۵۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت تا پایان امسال به 10هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱ : ۴۵
مدیرعامل شرکت حلما گستر خاورمیانه با تنظیم و ارسال نامه‌ای به معاون صدور پروانه‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اعلام موجودیت کنسرسیوم LTE با عضویت ۱۱ شرکت بزرگ FCP خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۲۲ : ۵۸
مدير کل عمليات شبکه مخابرات منطقه تهران از افزايش ظرفيت شبکه انتقال مخابرات در تهران به 100 گيگابيت بر ثانيه مبتني بر فناوري OTN و POTN خبر داد و گفت: قابليت افزايش ظرفيت تا 400 گيگابيت بر ثانيه نيز وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷ : ۴۰
مهندس باقری مدیرعامل شرکت ایرانیان نت با حضور درغرفه این شرکت در سالن ویژه شبکه ملی اطلاعات، پاسخگوی سئوالات بازدید کنندگان درزمینه نقش اپراتور فیبرنوری در چرخه این شبکه ملی است.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۹ : ۳۶
کنسرسيومي ايراني موفق به دريافت پروانه واگذاري فرکانس براي خدمات دسترسي باند پهن ثابت (LTE) به شکل عمده فروشي شد.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۷ : ۵۷
مهندسان کشورمان موفق به بومي‌سازي تجهيزات مخابرات نوري با هدف تامين بخشي از هزينه‌هاي مورد نياز براي اجراي پروژه ملي «توانا» با موضوع طراحي، توليد و فروش تجهيزات و ارائه خدمات سيستم‌هاي انتقال DWDM شدند.
۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۸ : ۳۹
سال گذشته مدیر عامل اپراتور چهارم (فیبر نوری) از ایجاد شبکه فیبر نوری در هفت کلانشهر تا پایان سال ۱۳۹۵ خبر داده بود، اکنون که تقریبا پنج ماه تا پایان سال جاری باقی مانده تکلیف پروژه فیبرنوری کشور نامعلوم است.
۱۳۹۵/۸/۲۸ - ۱۱ : ۵۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ۵ برابر شدن ترانزیت پهنای باند در دولت یازدهم گفت: در حال انعقاد قراردادهایی بزرگ در زمینه ترانزیت پهنای باند از شبه قاره هند به اروپا هستیم.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۰ : ۳۳
محمود واعظي در نشست خبري بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات درباره طرح مجلس براي آزادسازي پهناي باند و تصميم وزارت ارتباطات در اين زمينه اظهار کرد: مسئله پهناي باند تا الان براساس ابلاغي که از گذشته بوده هست و بر مبناي آن پهناي باند توليدي داخل آزاد است.
۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۶ : ۵۶
باقری چناری که سه سال پیش از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ایرانیان نت معرفی شده بود، به‌رغم تغییرات نمایندگان سهام دولتی این شرکت، در هیئت مدیره اپراتور چهارم ماند .
۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۸ : ۱۱
شرکت خدمات ارتباطی والکترونیکی ایرانیان نت با نصب تجهیزات شبکه ( FTTx ) در برخی نقاط تهران وکرج، معاونت نگهداری و بهره برداری از شبکه دسترسی فیبرنوری را نیز به ساختار سازمانی خود افزود.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۹ : ۴۸
مدیرعامل ایرانسل وضعیت سرمایه‌گذاری شریک خارجی‌اش در بازار ایران را تشریح کرد و از توافق اولیه MTN آفریقای جنوبی برای خرید سهام اپراتور فیبر نوری ایرانی خبر داد.
۱۳۹۵/۸/۲ - ۲۰ : ۲۰
محمد رضا مرادي و اسدالله همتي که پيش از اين نمايندگان شرکت ارتباطات زيرساخت درهيئت مديره اپراتورچهارم بودند جاي خود را به محمدطاهر شمس و مسعود رضا سلطاني دادند
۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۵ : ۵۴
بعد از گذشت ماه‌ها سکوت و اظهارات سربسته پیرامون ورود سرمایه‌گذار خارجی به اپراتور چهارم ایران اما شواهد گویای توافق ایرانیان‌نت با اپراتور چند ملیتی ام‌تی‌ان است و به زودی باید منتظر خبر تمدید انحصار پروانه این اپراتور برای بار دیگر هم باشیم.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۱ : ۵۰
مدیرکل امور تجاری شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد فیبر تاریک در آستانه‌ واگذاری
مدیرکل امور تجاری شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به همکاری بخش دولتی با بخش خصوصی در زمینه اجاره امکانات مازاد و سرمایه‌گذاری برای ایجاد فیبر نوری، واگذاری فیبر تاریک را منوط به تصویب تعرفه‌ها توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات دانست.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۹ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي