سرویس تلفن همراه
محققان امنيت سايبري به‌تازگي دريافته‌اند که برخي از گوشي‌هاي هوشمند با برندهاي مختلف بيشتر مورد هجوم حملات بدافزاري قرار گرفته‌اند و اطلاعات کاربرانشان را به مخاطره انداخته‌اند.
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بر اساس تکاليف تعريف شده در حوزه الزامات امنيتي شبکه ملي اطلاعات، توصيه هاي ارتقاي امنيت براي توزيع کنندگان برنامه هاي سامانه ها هوشمند را تهيه و منتشر کرد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵ : ۴۷
در طول چند روز گذشته مدام اخبار ضد و نقيضي در رابطه با واردات مسافري آيفون 10 اپل منتشر شد که سؤالات بسياري براي کاربران ايجاد کرد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۳۷
با توجه به اینکه شرایط واردات گوشی تلفن همراه برای مسافران پیش از این مشخص شده بود اکنون براساس اطلاعات جدید کسانی که قصد اقامت تا 30 روز در کشور را دارند، نیازی به رجیستری گوشی نخواهند داشت.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۵۴
مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات اتاق اصناف ايران گفت: واردکنندگان مجاز گوشي ظرفيت وارد کردن اين محصول به اندازه نياز کشور را ندارند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۲۳
سیم‌کارت چند شماره‌ای در نمایشگاه تله‌کام ۲ سال پیش معرفی شد اما عملیاتی نشد، معاون اپراتور دوم موبایل می‌گوید: در ارائه یک سرویس ابعاد مختلف فرهنگی و امنیتی مدنظر قرار می گیرد که رگولاتوری درباره این سرویس نگرانی‌هایی دارد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۲ : ۵۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نسل پنجم تلفن همراه زودتر از سال 2023 تجاری نمی شود و اکنون در مرحله آزمایش مدل های مفهومی است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۵
معاون رگولاتوری از ثبت 221 هزار و 755 شکایت مرتبط با پیامک های تبلیغاتی مزاحم و مسدود شدن حدود3 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک انبوه مزاحم، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۵ : ۱۹
اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۱ : ۳
اپل آپديت جديد سيستم عامل خود را عرضه کرده که مشکلات مربوط به نمايشگر آيفون ايکس را برطرف مي کند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
اگر آيفون، آي‌پد يا آيپادتاچ خود را گم کرده يا دستگاهتان به سرقت رفت، مي‌توانيد اقداماتي را براي يافتن دستگاه خود انجام دهيد. البته لازم است پيش از آن، از راه‌هايي که اپل براي کاربران محصولات خود قرار داده استفاده کنيد تا در صورت بروز چنين مشکلي، گوشي خود را پيدا کرده و از داده‌هايتان محافظت کنيد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۵ : ۱۳
اپل قصد دارد در سال 2018 مدل‌هاي جديدي از آيفون با نمايشگرهاي بزرگ و فراگير عرضه کرده و نظر علاقه‌مندان را به خود جلب کند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷ : ۹
توسط اپراتورهاي تلفن همراه انجام شد تمديد مکالمه رايگان در مناطق زلزله‌زده
اپراتورهاي همراه اول و ايرانسل طرح مکالمه رايگان درون‌شبکه خود براي مناطق زلزله‌زده را تمديد کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶ : ۳۴
گوشی‌های تلفن همراه از خصوصی ترین حوزه‌های زندگی هر شهروند در عصر جدید محسوب می شوند. خطوط تلفن همراه با خطوط فضای مجازی بسیار تفاوت دارد. این‌که مدام از طریق پیامکی تبلیغاتی روی خط تلفنمان به ضیافت دروغین برنده شدن یک دستگاه BMW دعوت شویم آزاردهنده خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۸ : ۴
مسوول کمیته ارتقای کیفیت ارتباطات عتبات عالیات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش 40 درصدی حجم مکالمات زوار اربعین حسینی نسبت به سال گذشته، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۴۰
به دليل وجود اشتباهي در کدگذاري 685 اپليکيشن هکرها مي توانند به پيامک ها و تماس هاي صوتي 180 ميليون کاربر موبايل دسترسي يابند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۷
مديرکل نظارت بر سرويس هاي راديويي رگولاتوري، با بيان اينکه سلامت گوشيهايي که قانوني وارد کشور مي شوند، تست مي شود، گفت: سلامت گوشي هاي قاچاق اندازه گيري نمي شود.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۳۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي