سرویس تلفن همراه
محققان امنيت سايبري به‌تازگي دريافته‌اند که برخي از گوشي‌هاي هوشمند با برندهاي مختلف بيشتر مورد هجوم حملات بدافزاري قرار گرفته‌اند و اطلاعات کاربرانشان را به مخاطره انداخته‌اند.
شرکت اپل يک آسيب پذيري در برنامه هوم کيت خود را برطرف کرده که به هکرها امکان مي داد به منازل افراد نفوذ کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۱۴
با نزدیک شدن به آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی گمانه زنی ها در مورد امکانات و ویژگی های گوشی های آیفون عرضه شده در این سال افزایش یافت.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۱
در حالی که کسب‌وکارهای مختلف برای تبلیغات خود راه‌هایی مانند ارسال پیامک از شماره‌های شخصی و ثابت را برگزیده بودند، اکنون با راه‌اندازی سامانه ۱۹۵، امکان شکایت از شماره‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی، ثابت و سرشماره‌های دیگر نیز فراهم شده و مشترکان با استفاده از این سامانه می‌توانند امکان قطع سرویس ارسال پیامک از این شماره‌ها را فراهم کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴ : ۵۸
گوشی‌های جدیدی که به شبکه اپراتوری تلفن همراه وارد می‌شوند باید فرآیند فعال سازی را به طور کامل و موفق طی کنند در غیر این صورت پس از 30 روز قطع می‌شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۴
در صورتي که خطوط سيم‌کارت خود را بدون رعايت مقررات تغيير نام به ديگران واگذار کرده‌ايد و يا تعدادي سيم‌کارت بدون اطلاع شما در بانک اطلاعاتي اپراتورها ثبت شده است، براي قطع هر يک از سيم‌کارت‌ها اقدام کنيد زيرا مسووليت ناشي از سوءاستفاده از هر خطي که به نام مشترک باشد، با مالک قانوني آن است.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱ : ۲۴
به تازگی در فضای مجازی تصاویر جدیدی از گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا منتشر و شده است که از صفحه نمایش بدون حاشیه آنها حکایت دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۶
گوشی‌های هوشمند جدیدی که شرکت اپل قصد دارد در سال آینده 2018 میلادی معرفی کند، از باتری‌های بهتری برخوردارند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۰ : ۵۶
طبق گزارش های جدید اپل سال آتی سه موبایل جدید رونمایی می کند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۳۸
25 سال پیش در چنین روزهایی یکی از کارآمدترین ابزار ارتباطی دنیا متولد شد، این ابزار که پیامک نام دارد در سوم دسامبر 1992 از راه رسید.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴ : ۵۸
مرحله دوم طرح رجیستری صرفاً برای تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه و تبلت اپل از روز سه‌شنبه ۱۴ آذرماه اجرا می‌شود و سایر مدل‌های گوشی و تبلت نیز به تدریج در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰ : ۵۱
مرحله دوم طرح رجیستری صرفا برای تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه و تبلت اپل از روز سه‌شنبه 14 آذرماه اجرا می‌شود و سایر مدل‌های گوشی و تبلت نیز به تدریج در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۲۲ : ۲۰
اگر علاقمند به عکاسي با تلفن شخصي خودتان هستيد و نمي‌خواهيد اطلاعات موقعيتي شما توسط عکس گرفته شده منتشر شود، حتماً گزينه‌هاي مربوط به GPS Camera را غيرفعال کنيد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۷
ورود سیم‌کارت‌های مجازی به بازار ایران در نگاه اول عجیب به‌نظر می‌رسد. دست‌کم از نگاه مصرف‌کننده‌های عادی، مجازی بودن سیم‌کارت و خدماتی که باید ارائه کند، در هاله‌ای از ابهام است.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۱
اگرچه وزیر ارتباطات گفته: پیش از آغاز روز 14 آذر همه گوشی‌ها حتی اپل مجاز شناخته می‌شود، اما پیش از این نمونه‌هایی از آیفون ایکس غیرقانونی رجیستر نشده و پیغام مهلت استفاده 30 روزه دریافت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۶
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور اطلاعيه اي از آغاز فاز دوم طرح ثبت گوشي تلفن همراه موسوم به رجيستري از تاريخ 14 آذرماه سال جاري آغاز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۸ : ۴۲
اگرچه خرید گوشی‌های دست‌دوم در بازار رایج است، اما از آنجایی که تضمینی نیست که این گوشی‌ها مسروقی نباشند، این خریداران هستند که باید دقت کنند تا گرفتار مشکل نشوند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۲ : ۵۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي