سرویس تلفن همراه
متخصصان فعال در حوزه تکنولوژي همواره به کاربران گوشي‌هاي هوشمند، لپ تاپ و ساير وسايل الکترونيکي مجهز به باتري توصيه مي‌کنند که با رعايت نکات مهمي مي‌توانند عمر مفيد باتري دستگاه‌هاي خود را به طور قابل توجهي افزايش دهند.
در شرايطي که عرضه آيفون ايکس به بازار با استقبال کاربران مواجه شده، بررسي‌ها نشان مي‌دهد هزينه توليد اين گوشي تنها 357 دلار هزينه دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۱۷
999 دلار برای یک آیفون. این قیمتی است که باید به آن عادت کنیم و البته در ایران مبالغی بسیار بیشتر از آن هم برایش بپردازیم. در دو سال اخیر البته قیمت موبایل‌های هوشمند به شکل نه چندان محسوسی در حال افزایش بود ولی اپل با برچسب قیمتی که روی محصول پرطرفدار و تاثیرگذارش زد، برای همیشه نرخ قیمت موبایل‌های مرغوب و محبوب را یک پله افزایش داد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۵۱
علیرغم تبلیغات گسترده اپل، به نظر می‌رسد آیفون ایکس تازه‌ترین گوشی تولیدی این شرکت از استحکام چندانی برخوردار نیست.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۸
واردکنندگان گروه‌های کالایی براساس مصوبه وزارت صنعت ملزم به أخذ و نصب شناسه کالا هستند و کلیه فرآیندهای تجاری اعم از ثبت‌سفارش، ترخیص، انبارش و حمل تنها با این شناسه انجام می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۳۰
عرضه آيفون 10 در دنيا سروصداي زيادي به پا کرده و طرفداران ايراني اپل را نيز به تکاپوي خريد اين محصول در کشورمان انداخته است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۳۷
مسئولان حوزه ارتباطات همواره اعلام کردند که از بازار هنگفت فروش گوشی‌های موبایل در ایران، تنها بخش اندکی در حدود 10 درصد قانونی و با پرداخت گمرک انجام می‌شود؛ که طبق آمار منتشرشده، 70 درصد از فروش قانونی موبایل به فروشگاه‌های آنلاین تعلق دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۲۵
یک فعال صنفی بازار ICT با اشاره به اجرای طرح رجیستری گوشی‌های همراه، اعمال این طرح را موجب افزایش قیمت نهایی گوشی‌ها در بازار و در نهایت متضرر شدن مردم ارزیابی کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۸ : ۵
با توجه به تغییر و تحولاتی که اپل در گوشی هوشمند آیفون ۱۰ ایجاد کرده است، انتظار می رود اپل از فروش این گوشی جدید ۳۰ میلیارد دلار کسب کند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴ : ۵۰
آيفون X از روز يکشنبه هفته آينده به بازارهاي جهاني وارد مي‌شود و افرادي که به ثبت سفارش براي واردات رسمي اين کالا پرداخته‌اند تاکنون اين کالا را وارد نکرده‌اند؛ بنابراين اگر هم آيفون ايکسي در بازار ايران باشد، قاچاق است و در صورت خريداري، موفق به دريافت سرويس نخواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۶ : ۳۵
يک کارشناس حوزه ICT مردم را متضرر اصلي طرح رجيستري گوشي‌هاي موبايل دانست و بهترين راهکار براي جلوگيري از قاچاق گوشي را کاهش تعرفه‌هاي ورود اين کالا دانست.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۳ : ۶
مدیر عامل رایتل از بهره‌­مندی مشترکان تهرانی این اپراتور از خدمات ۴G در سراسر این کلان­شهر خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۴۴
پیش‌بینی تقاضای بالا برای‌ آیفون X توسط وال‌استریت، منجر به افزایش ارزش سهام اپل در تالارهای بورس شد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۵ : ۲
سخنگوی طرح رجیستری با اشاره به اینکه گوشی موبایل «اپل۱۰» قاچاق به حساب می‌آید،گفت: این گوشی طی هفته‌های آینده نمی‌تواند از شبکه اپراتوری سرویس دریافت کند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۴ : ۴۱
در شرایطی که آغاز طرح رجیستری تلفن همراه راهی را برای منفعت‌طلبان باز کرد که قیمت گوشی‌ها را با توجیه رجیستر کردن آنها افزایش دهند، فروشگاه‌های اینترنتی که نظارت قانونی روی آنها انجام می‌شود، از افزایش قیمت جلوگیری کرده تا به از بین بردن حباب قیمتی که وزیر ارتباطات هم به آن اشاره کرد، کمک کنند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۲۲
وزير ارتباطات با بيان اينکه صداوسيما نسبت به پيام رسان‌ها و اپليکيشن‌هاي بومي رفتار عادلانه اي ندارد گفت: صداوسيما در برخي موارد حتي به تبليغ اپليکيشن‌ها و پيام رسان‌هاي خارجي مي‌پردازد اما نام بردن از شرکت‌هاي داخلي اين حوزه را تبليغ مي‌دانند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۱۴
شرکت اپل ادعای بسیاری از رسانه ها مبنی بر کاهش کیفیت قابلیت تشخیص چهره یا فیس آی دی آیفون ۱۰ به دلیل تسریع در تولید آن را تکذیب کرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۲۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي