سرویس تلفن همراه
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه‌های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر 600هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت قیمت‌گذاری شود و از سوی دیگر ارز نیمایی برای واردات این محصول تامین شود، قیمت موبایل تا 40 درصد کاهش خواهد یافت.
اگر علاقمند به عکاسي با تلفن شخصي خودتان هستيد و نمي‌خواهيد اطلاعات موقعيتي شما توسط عکس گرفته شده منتشر شود، حتماً گزينه‌هاي مربوط به GPS Camera را غيرفعال کنيد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۷
ورود سیم‌کارت‌های مجازی به بازار ایران در نگاه اول عجیب به‌نظر می‌رسد. دست‌کم از نگاه مصرف‌کننده‌های عادی، مجازی بودن سیم‌کارت و خدماتی که باید ارائه کند، در هاله‌ای از ابهام است.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۱
اگرچه وزیر ارتباطات گفته: پیش از آغاز روز 14 آذر همه گوشی‌ها حتی اپل مجاز شناخته می‌شود، اما پیش از این نمونه‌هایی از آیفون ایکس غیرقانونی رجیستر نشده و پیغام مهلت استفاده 30 روزه دریافت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۶
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور اطلاعيه اي از آغاز فاز دوم طرح ثبت گوشي تلفن همراه موسوم به رجيستري از تاريخ 14 آذرماه سال جاري آغاز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۸ : ۴۲
اگرچه خرید گوشی‌های دست‌دوم در بازار رایج است، اما از آنجایی که تضمینی نیست که این گوشی‌ها مسروقی نباشند، این خریداران هستند که باید دقت کنند تا گرفتار مشکل نشوند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۲ : ۵۳
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بر اساس تکاليف تعريف شده در حوزه الزامات امنيتي شبکه ملي اطلاعات، توصيه هاي ارتقاي امنيت براي توزيع کنندگان برنامه هاي سامانه ها هوشمند را تهيه و منتشر کرد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵ : ۴۷
در طول چند روز گذشته مدام اخبار ضد و نقيضي در رابطه با واردات مسافري آيفون 10 اپل منتشر شد که سؤالات بسياري براي کاربران ايجاد کرد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۳۷
با توجه به اینکه شرایط واردات گوشی تلفن همراه برای مسافران پیش از این مشخص شده بود اکنون براساس اطلاعات جدید کسانی که قصد اقامت تا 30 روز در کشور را دارند، نیازی به رجیستری گوشی نخواهند داشت.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۵۴
مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات اتاق اصناف ايران گفت: واردکنندگان مجاز گوشي ظرفيت وارد کردن اين محصول به اندازه نياز کشور را ندارند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۲۳
سیم‌کارت چند شماره‌ای در نمایشگاه تله‌کام ۲ سال پیش معرفی شد اما عملیاتی نشد، معاون اپراتور دوم موبایل می‌گوید: در ارائه یک سرویس ابعاد مختلف فرهنگی و امنیتی مدنظر قرار می گیرد که رگولاتوری درباره این سرویس نگرانی‌هایی دارد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۲ : ۵۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نسل پنجم تلفن همراه زودتر از سال 2023 تجاری نمی شود و اکنون در مرحله آزمایش مدل های مفهومی است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۵
معاون رگولاتوری از ثبت 221 هزار و 755 شکایت مرتبط با پیامک های تبلیغاتی مزاحم و مسدود شدن حدود3 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک انبوه مزاحم، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۵ : ۱۹
اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۱ : ۳
اپل آپديت جديد سيستم عامل خود را عرضه کرده که مشکلات مربوط به نمايشگر آيفون ايکس را برطرف مي کند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
اگر آيفون، آي‌پد يا آيپادتاچ خود را گم کرده يا دستگاهتان به سرقت رفت، مي‌توانيد اقداماتي را براي يافتن دستگاه خود انجام دهيد. البته لازم است پيش از آن، از راه‌هايي که اپل براي کاربران محصولات خود قرار داده استفاده کنيد تا در صورت بروز چنين مشکلي، گوشي خود را پيدا کرده و از داده‌هايتان محافظت کنيد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۵ : ۱۳
اپل قصد دارد در سال 2018 مدل‌هاي جديدي از آيفون با نمايشگرهاي بزرگ و فراگير عرضه کرده و نظر علاقه‌مندان را به خود جلب کند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي