سرویس تلفن همراه
محققان امنيت سايبري به‌تازگي دريافته‌اند که برخي از گوشي‌هاي هوشمند با برندهاي مختلف بيشتر مورد هجوم حملات بدافزاري قرار گرفته‌اند و اطلاعات کاربرانشان را به مخاطره انداخته‌اند.
در شرایطی که عرضه آی‌فون ایکس به بازار با استقبال کاربران مواجه شده، بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید این گوشی برای اپل تنها ۳۵۷ دلار هزینه دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۲۱ : ۷
بعد از موفقيت هاي عجيب و فراوان پوکمون گو، تب واقعيت افزوده بيش از پيش مردم را فرا گرفت. به دنبال اين اتفاق شاهد انتشار ليست هايي در سطح اينترنت بوديم که علاقه مندان در آن ها پيرامون بازي ها، فيلم ها و دنياهايي که دوست داشتند با اين تکنولوژي ترکيب شده و يک تجربه واقعيت افزوده به وجود بياورند نوشتند.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۶ : ۳۰
یک فعال صنفی بازار گوشی‌های موبایل از گرایش مردم به خرید گوشی‌های با رده قیمتی متوسط و متوسط رو به بالا خبر داد و بازار این حوزه را در قبضه دو مدل گوشی خاص توصیف کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۴ : ۵۱
پيش از عرضه آيفون هاي جديد، بسياري از تحليلگران بر اين باور بودند که بخش قابل توجهي از مشتريان پس از عرضه آيفون 8 و 8 پلاس، از خريد اين مدل ها صرف نظر کرده و منتظر آيفون 10 خواهند ماند.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۸ : ۱۷
به تازگی اختلال عجیبی در گوشی آیفون مشاهده شده که در زمان استفاده از قابلیت تصحیح خودکار این گوشی حرف I را به حرف A همراه با یک سمبل در کنارش مبدل می کند.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳۰
مجموعه اپليکيشن «کودک من»، با هدف فراهم کردن امکان بهره‌مندي مناسب کودکان و نوجوانان از امکانات و فوايد رسانه‌هاي ديجيتال، اينترنت و شبکه‌هاي اجتماعي و مديريت والدين بر استفاده کودک از تلفن همراه، توسط اپراتور دوم به صورت رايگان در اختيار مشترکان قرار گرفت.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۲۳
در شرايطي که عرضه آيفون ايکس به بازار با استقبال کاربران مواجه شده، بررسي‌ها نشان مي‌دهد هزينه توليد اين گوشي تنها 357 دلار هزينه دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۱۷
999 دلار برای یک آیفون. این قیمتی است که باید به آن عادت کنیم و البته در ایران مبالغی بسیار بیشتر از آن هم برایش بپردازیم. در دو سال اخیر البته قیمت موبایل‌های هوشمند به شکل نه چندان محسوسی در حال افزایش بود ولی اپل با برچسب قیمتی که روی محصول پرطرفدار و تاثیرگذارش زد، برای همیشه نرخ قیمت موبایل‌های مرغوب و محبوب را یک پله افزایش داد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۵۱
علیرغم تبلیغات گسترده اپل، به نظر می‌رسد آیفون ایکس تازه‌ترین گوشی تولیدی این شرکت از استحکام چندانی برخوردار نیست.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۸
واردکنندگان گروه‌های کالایی براساس مصوبه وزارت صنعت ملزم به أخذ و نصب شناسه کالا هستند و کلیه فرآیندهای تجاری اعم از ثبت‌سفارش، ترخیص، انبارش و حمل تنها با این شناسه انجام می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۳۰
عرضه آيفون 10 در دنيا سروصداي زيادي به پا کرده و طرفداران ايراني اپل را نيز به تکاپوي خريد اين محصول در کشورمان انداخته است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۳۷
مسئولان حوزه ارتباطات همواره اعلام کردند که از بازار هنگفت فروش گوشی‌های موبایل در ایران، تنها بخش اندکی در حدود 10 درصد قانونی و با پرداخت گمرک انجام می‌شود؛ که طبق آمار منتشرشده، 70 درصد از فروش قانونی موبایل به فروشگاه‌های آنلاین تعلق دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴ : ۲۵
یک فعال صنفی بازار ICT با اشاره به اجرای طرح رجیستری گوشی‌های همراه، اعمال این طرح را موجب افزایش قیمت نهایی گوشی‌ها در بازار و در نهایت متضرر شدن مردم ارزیابی کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۸ : ۵
با توجه به تغییر و تحولاتی که اپل در گوشی هوشمند آیفون ۱۰ ایجاد کرده است، انتظار می رود اپل از فروش این گوشی جدید ۳۰ میلیارد دلار کسب کند.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴ : ۵۰
آيفون X از روز يکشنبه هفته آينده به بازارهاي جهاني وارد مي‌شود و افرادي که به ثبت سفارش براي واردات رسمي اين کالا پرداخته‌اند تاکنون اين کالا را وارد نکرده‌اند؛ بنابراين اگر هم آيفون ايکسي در بازار ايران باشد، قاچاق است و در صورت خريداري، موفق به دريافت سرويس نخواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۶ : ۳۵
يک کارشناس حوزه ICT مردم را متضرر اصلي طرح رجيستري گوشي‌هاي موبايل دانست و بهترين راهکار براي جلوگيري از قاچاق گوشي را کاهش تعرفه‌هاي ورود اين کالا دانست.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۳ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي