سرویس اينترنت
پس از طراحي و اجراي موفقيت آميز کمپين «روي نُت نت» و نظر به استقبال مشترکين، کمپين زمستانه آسياتک با نام «هيجان يک انتخاب» از روز شنبه ????/??/?? آغاز و تا پايان فروردين‌ماه سال ???? ادامه خواهد داشت.
در تمامي موزه‌ها و اماکن تاريخي و فرهنگي کشور اينترنت رايگان عرضه مي شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۶ : ۵۱
وزیر ارتباطات گفت: ٣٠ درصد خطوط تلفن ثابت ظرفیت ارائه اینترنت با سرعت بیش از ٢ مگابیت را ندارند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰ : ۸
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: در بخش مکالمه و اينترنت تلفن ثابت جاي کار وجود دارد و بايد يک بار ديگر به کمک رگولاتوري با توجه به هزينه‌ها تعرفه‌ها را بررسي کنيم که اگر در بخشي نياز به تعديل يا افزايش است، انجام شود.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷ : ۱۲
شاتل‌موبایل از اعطای حجم ADSL، مکالمه و پیامک نامحدود، یک ماه اشتراک سرویس سینمایی نماوا، دسترسی رایگان به کتاب‌های صوتی اپلیکیشن نوار و تا 103گیگابایت حجم اینترنت همراه به مشترکان خدمات اینترنت ثابت شاتل در قالب سه بسته آغازین سیم‌کارت‌های این اپراتور تلفن همراه کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵ : ۱۵
جداي از اينترنت ديتاي گوشي‌ها، اينترنت واي‌فاي عمومي که مثل هوا جريان داشته و خصوصا اگر رايگان باشد، بسيار وسوسه‌برانگيز و مورد استفاده کاربران است. اين در حالي است که هکرها هم دقيقا در همان مکان‌هاي رايگان و در دسترس کمين کرده‌اند و به‌دنبال راهي براي نفوذ به اطلاعات شما هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۳ : ۳۲
مراسم بزرگداشت روز جهانی اینترنت امن‌تر یا اینترنت پاک امروز ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۶ برای نخستین بار در ایران در یکی از مدارس تهران برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴ : ۳۶
بر اساس تحقیقات، بیش از 160 هزار کاربر استرالیایی در سال گذشته 2017 میلادی که از اینترنت وای فای عمومی استفاده کرده‌اند، در معرض سوءاستفاده هکرها و سرقت اطلاعاتشان قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳ : ۳۵
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : مجری خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان معرفی شد
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خسرو سلجوقی به عنوان مجری سند حمایت و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان منصوب شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۳ : ۴۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه طرح این وزارتخانه برای راه‌اندازی اینترنت کودکان به زودی محقق می‌شود تاکید کرد که نقش اپراتورهای مجازی در تمام مراحل این طرح دیده شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۲ : ۱۹
تفکيک ترافيک داخل از بين‌الملل که به نوعي شاه‌بيت غزل شبکه ملي اطلاعات بود، ابتدا با فهرستي از سايت‌هاي پربازديد آغاز شد اما فرآيند تکميل آن به کندي پيش رفت و درنهايت مقرر شد سامانه‌اي راه‌اندازي شود که سايت‌هاي داخلي براي قرار گرفتن در ليست مشمول ترافيک نيم‌بها، درخواست بدهند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱ : ۵۴
ارايه‌دهندگان خدمات اينترنت پرسرعت ثابت موظف شدند درباره پهناي باند، سرعت و تعرفه ارايه خدمات به مشترکين، مصوبه ??? کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات را به صورت دقيق اجرا کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به سوالاتي از جمله تعرفه اينترنت ثابت براي مشترکان کم‌مصرف، انحصار شرکت مخابرات ايران در واگذاري اينترنت خانگي، حصول اطمينان از سرعت سرويس پيش از ارائه و شرايط تفکيک اينترنت داخل از بين‌الملل پاسخ داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵ : ۹
امروزه وجود فناوري‌هاي مختلف براي دسترسي به اينترنت دربرخي مواقع کاربران را خصوصاً آنهايي که اهل محاسبه اعداد و ارقام نيستند با دشواري در انتخاب بهترين نحوه‌ اتصال به اينترنت روبرو کرده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲ : ۵۲
با همکاري سازمان جهاني ثبت دامنه و پسوندهاي اينترنتي (آيکان) فعاليت پسوندهاي جديد اينترنتي در ايران آغاز شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲ : ۴۰
فضای مجازی با اینکه مزایای زیادی برای عموم شهروندان و حتی کودکان دارد اما اگر حضور کودکان در این فضا با حمایت و کنترل والدین همراه نباشد می‌تواند به محلی برای آسیب دیدن کودکان تبدیل شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۱۶
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود، جدول تعرفه های جدید اینترنت را اصلاح کرد؛ برمبنای این اصلاحات صورت گرفته، کف تعرفه ماهانه اینترنت ارزان تر از قبل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي