سرویس اينترنت
طرح غزال با هدف فروش اينترنت پر سرعت ( ADSL) با امتياز سرعت و زمان استفاده بيشتر بدون افزايش تعرفه و دريافت يک ماه اينترنت رايگان در مخابرات منطقه تهران آغاز شد
رییس انجمن شرکت‌های اینترنتی اعلام کرد: قیمت اینترنت در ایران 12 برابر، بالاتر از کشور ترکیه به کابران ارایه می‌شود.
۱۳۸۹/۷/۲۸ - ۱۳ : ۵۷
مدیرکل روابط عمومی شرکت پست از آمادگی این شرکت برای همکاری با اپراتورهای وایمکس در بخش فروش سرویس، صورتحساب گیری و توزیع مرسولات از طریق دفاتر پستی در سطح کشور خبر داد.
۱۳۸۹/۷/۲۷ - ۱۰ : ۵۴
مدیر روابط عمومی مخابرات استان تهران: ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در تهران به هفت درصد رسید
به عقیده مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با توجه به اینکه ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر تهران هفت درصد است، ارایه فناوری وایمکس موجب منسوخ شدن اینترنت پرسرعت(ADSL) نخواهد شد.
۱۳۸۹/۷/۲۵ - ۹ : ۲۷
شرکت خدمات انفور ماتيک در گزارش عملکرد شش ماهه اول سامانه سبا از رشد 298 درصدي انتقال وجه بين بانکي در مقايسه با زمان مشابه سال قبل خبر داد.
۱۳۸۹/۷/۲۱ - ۱۱ : ۱۹
به گفته عضو کمیسیون صنایع و معادن، مجلس باید با تصویب قوانین بالادستی رگولاتوری را ملزم به ارایه مجوزهایی کند که با به کارگیری فناوری‌های جدید در کشور، ما نیز مطابق با پیشرفت روز دنیا حرکت کنیم نه اینکه فناوری را به صورت ناقص استفاده کنیم.
۱۳۸۹/۷/۱۸ - ۱۰ : ۳
در راستای اجرایی کردن سیاست های اصل 44 قانون اساسی و همزمان با روز جهانی پست اولین پروانه اپراتور اول پست کشور به دست محمود احمدی نژاد صادر می‌شود.
۱۳۸۹/۷/۱۷ - ۱۶ : ۱
محمد تقی خاکی، مدیرعامل شرکت مبین نت طی حکمی «محمد چهرقانی» را به سمت مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت، تنها اپراتور سراسری وایمکس منصوب کرد.
۱۳۸۹/۷/۱۷ - ۱۲ : ۲۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که هر تعرفه جدیدی باید به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارسال و بررسی شود، گفت: همیشه باید مقررات حاکم در پروانه اپراتور مدنظر قرار بگیرد.
۱۳۸۹/۷/۱۳ - ۱۰ : ۵۰
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ضوابط و چارچوب موافقت‌‎نامه‌های سطح خدمات (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها را برای اجرا در سطح کشور ابلاغ کرد که براساس یکی از بندهای این دستورالعمل، خدمت‌دهنده باید سامانه اندازه‌گیری پارامترهای کیفیت خدمت را برای خدمت گیرنده فراهم کند.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راس هیاتی از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت‌های تابعه برای شرکت در کنفرانس سران مختار به مکزیک سفر کرد.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۲
تغییر عادات رفتاری کاربران ایرانی، مهم‌ترین عامل توسعه و تجاری‌سازی سرویس‌های ارتباطی نوین در کشور خواهد بود.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۱
تاکنون بیش از 870 هزار پورت ADSL در کل کشور توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۴ : ۵۳
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰
مدیرعامل شرکت زیرساخت: قیمت اینترنت باز هم کاهش می‌یابد
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: بر اساس طرح تجاری سال گذشته مشخص شد که می‌توانیم 20 درصد کاهش قیمت پهنای باند داشته باشیم و امیدواریم برای سال آینده هم بتوانیم به همین میزان یا بیش‌تر کاهش داشته باشیم.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۹ : ۵۵
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران: استفاده از IT قیمت تمام شده را کاهش می‌دهد
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با توجه به اینکه امروز در تمام دنیا، IT در زندگی مردم از جمله امور فرهنگی، هنری و اقتصادی نقش مهمی را ایفا می‌کند ولی متاسفانه از بعضی مسوولان گرفته تا مردم عامه نسبت به این صنعت آشنایی لازم را ندارند که این ضربه بزرگی برای صنعت کشور و برقراری ارتباط بین صنعت و فناوری اطلاعات است.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۱ : ۰
عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی: شکایات کاربران وایمکس بررسی می‌شود
به گفته عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی، مجتمع قضایی جرائم رایانه‌ای شکایات کاربران وایمکس را بررسی می‌کند.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي