سرویس اينترنت
بعد از استقرار نسل پيشرفته تري از بالن هاي اينترنتي به نام بام 2 در مرز مهران براي ارايه خدمات به زائران حسيني در ايام اربعين، رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از محل استقرار آن در مرز مهران، بازديد کرد.
مخابرات خود را برای جشن یک سالگی آماده می‌کند. البته یک سالگی از زمان تولد دوباره این شرکت که پس از ورودش به تالار شیشه‌ای رخ داد. این رخداد تاریخی چه به لحاظ رقم معامله خرید سهام و چه به لحاظ بزرگی و تاثیر در بورس می‌تواند روند ارایه خدمات مخابراتی را تغییر دهد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۸ : ۰
وزیر ارتباطات در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه تلکام 2010در جمع خبرنگاران در مورد خرید سهام مبین نت توسط همراه اول گفت:‌ در صورتی که با این خرید شرایط رقابتی بازار بر هم نریزد، اقدام همراه اول برای خرید سهام مبین نت بلامانع است.
با خرید سهام مبین نت توسط همراه اول بازار غیر رقابتی نشود، مانعی ندارد
۱۳۸۹/۸/۲۳ - ۱۰ : ۳۰
معاون برنامه ریزی وزیر ارتباطات: وایمکس از رشد خوبی برخوردار است
معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وایمکس در همین زمان کوتاهی که از آغاز به کار آن می گذرد رشد خوبی داشته است.
۱۳۸۹/۸/۲۳ - ۱۰ : ۲۰
معاون توسعه‌ مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری: وایمکس به توسعه سریع دولت الکترونیکی کمک می‌کند
معاون توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری در پاسخ به پرسش خبرنگار وایمکس نیوز مبنی بر نقش وایمکس در ایجاد دولت الکترونیکی گفت: اینترنت پر سرعت بی سیم (وایمکس) یکی از زیرساخت‌های توسعه دولت الکترونیکی است که می‌توان با اتکا به شبکه وایمکس توسعه سریع دولت الکترونیکی را در کشور انجام داد.
۱۳۸۹/۸/۲۰ - ۱۳ : ۱۲
بالا گرفتن اختلافات منفعت طلبانه در اپراتور سوم! به دلیل برکناری یک عضو، رییس هیات مدیره تامین تلکام استعفا داد
این روزها، اپراتور سوم تلفن همراه که پروانه آن با ترک تشریفات مناقصات به شرکت تامین تلکام از زیر مجموعه های سازمان تامین اجتماعی واگذار شده بود، به دلیل اختلافات اعضای هیات مدیره حال و روز مناسبی ندارد.
۱۳۸۹/۸/۱۸ - ۱۴ : ۲۶
معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از بهره‌برداری پنج پروژه مفید دریایی جدید تا اوایل سال 2011 خبر داد.

۱۳۸۹/۸/۱۸ - ۱۳ : ۱۳
امروز (سه شنبه) نزار زکّا (Nizar Zakka) نایب رییس اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات به دعوت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به ایران می آید.
۱۳۸۹/۸/۱۸ - ۱۰ : ۴۸
سامانه خریدهای متمرکز دولت، امضای دیجیتال، مالیات الکترونیکی، گمرک الکترونیکی، سلامت الکترونیکی و قوانین و مقررات الکترونیکی از آثار و شواهد دولت دهم به عنوان دولت الکترونیکی است.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۵ : ۸
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های تهران: غرفه دولت الکترونیکی بارزترین خصوصیت الکامپ شانزدهم است
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های تهران گفت: غرفه دولت الکترونیکی و حضور جدی وزارت آموزش و پرورش از خصوصیات بارز الکامپ شانزدهم است.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۴ : ۴۹
به گفته معاون نوسازي و تحول اداري معاونت توسعه‌ مديريت و سرمايه‌ انساني رييس جمهور در افتتاحيه نمايشگاه الکامپ، اين نمايشگاه جلوه‌اي از همکاري و هماهنگي دولت و بخش خصوصي است.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۴ : ۹
از امروز تا بیستم آبان جامعه صنف، متخصصان و مهندسان انفورماتیک و الکترونیک کشور، شاهد برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی( الکامپ ) در کشور هستند.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۲ : ۵۰
شانزدهمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و دولت الکترونیک از امروز تا پنجشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۲ : ۱۰
طبق ماده 49 برنامه پنجم توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف به تامین پهنای باند مناسب و ایجاد امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت مبتنی بر توافقنامه سطح خدمات( SLA) است.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۱ : ۵۳
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پیش بینی می‌شود در دوره مجازی نیز سال آینده پذیرش دانشجو داشته باشیم.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۱۰ : ۱
مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات: ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می‌شود
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات در خصوص برنامه‌های این سازمان برای نمایشگاه الکامپ گفت: مدیریت اینترنت در کشور توسط مرکز "متبا" (امنیت فضای تبادل اطلاعات توسط مرکز ماهر)، ارایه پورتال IRAN.IR و رونمایی از ایمیل ملی از جمله خدماتی است که در نمایشگاه الکامپ شانزدهم توسط این سازمان ارایه خواهد شد.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۹ : ۳۸
سازمان تنظیم مقررات برای درخواست و ارایه پیشنهاد (RFP ) و انتخاب اپراتورها و ارایه‌کنندگان خدمات مراکز داده اینترنتی(IDC) مناقصه برگزار می‌کند.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي