سرویس ICT بين الملل
اداره پليس شهر نيويورک آمريکا از شرکت گوگل بعنوان صاحب امتياز اپليکيشن موقعيت ياب ويز (Waze) خواست که نمايش خودرو و ايستگاههاي پليس را متوقف کند.
اداره پليس شهر نيويورک آمريکا از شرکت گوگل بعنوان صاحب امتياز اپليکيشن موقعيت ياب ويز (Waze) خواست که نمايش خودرو و ايستگاههاي پليس را متوقف کند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰ : ۵۸
پس از فاش شدن اطلاعات؛ گوگل پلاس 11اسفند تعطیل می شود
گوگل اعلام کرده 2 آوریل 11اسفند) محتویات سرویس «گوگل پلاس» را حذف و این سرویس را تعطیل می کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳ : ۳۲
نخستين نمايشگاه بين‌المللي فناوري اطلاعات و ارتباطات افغانستان با هدف ايجاد همکاري‌هاي مشترک ميان شرکت‌هاي ايراني و افغانستاني، با مشارکت سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۱ : ۲۶
به نظر مي‌رسد که گوگل قصد دارد قابليت‌هايي را به نرم افزار نقشه گوگل مپ خود اضافه کند که همگي مدتهاست در برنامه محبوب نقشه جغرافيايي موسوم به ويز (waze) وجود دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲ : ۴۶
آذري جهرمي در ديدار وزير ارتباطات عراق: دستاوردهاي فناوري فضايي ايران براي عراق بسيار کاربرد دارد
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار با وزير ارتباطات عراق با اشاره به دستاوردهاي فضايي و ماهواره هاي سنجشي، اين دستاوردها را زمينه مناسبي براي همکاري مشترک با عراق عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۷ : ۳۲
مایکروسافت به تازگی تاکید کرده است که پشتیبانی رایگان از ویندوز ۷ را از سال آینده میلادی متوقف خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱ : ۱۵
با توجه به آنکه سرعت و قیمت اینترنت یکی از مولفه‌های اصلی و موثر در پیشرفت جوامع و کشورهای مختلف در جهان به شمار می رود، انتشار فهرستی از سرعت اینترنت کشورهای مختلف می تواند برای کاربران قابل توجه باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳ : ۱۴
معاون وزير ارتباطات پاسخ داد قيمت مکالمات خارجي کاهش مي‌يابد؟
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت با بيان اين‌که شرکت‌هاي بخش خصوصي مي‌توانند با انعطاف‌پذيري بيش‌تري کار کنند و قراردادهاي بهتري با خارجي‌ها ببندند،‌ گفت: اگر آن‌ها بتوانند قيمت‌هاي مناسب‌تري بگيرند، ممکن است بتوانند تخفيفي به مردم بدهند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۵۵
گفته مي‌شود نسخه جديد اپليکيشن پيام‌رسان اندرويد مسيجز قادر خواهد بود به مقابله با پيام‌هاي آلوده، مخرب و مزاحم بپردازد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷ : ۱۸
سازمان ملي هوا و فضاي آمريکا (ناسا) ضمن تاييد حمله سايبري هکرها به اطلاعات شخصي و کاري کارمندان و مهندسان فعال در اين سازمان به افزايش احتمال اين حملات در آينده هشدار داد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۴۰
معاون فناوری و‌نوآوری وزیر ارتباطات و‌فناوری اطلاعات در نمایشگاه IRAN Expo 2018، اظهار امیدواری کرد که این نمایشگاه بتواند خلاهای گذشته را رفع کند، چرا که این نمایشگاه شتاب‌دهنده ای برای همکاری های تجاری ایران با دیگر کشورهاست.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰ : ۱۹
امکان ارائه تمامي سرويس‌ها و خدمات مخابراتي (تلفن ثابت، اينترنت پرسرعت و همراه اول) به اتباع خارجي داراي مجوز با توجه به مدارک و مستندات قانوني فراهم است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در گفتگويي در تلويزيون آذربايجان با اشاره به اهميت توسعه ICT در منطقه، گفت: ايران تا کنون بيش از پنج ميليارد دلار براي توسعه زير ساخت هاي ICT سرمايه گذاري کرده است که اين به تنهايي کافي نيست و ساير کشورهاي منطقه نيز بايد همگام با ايران در اين حوزه رشد کنند تا به کمتر شدن شکاف هاي ديجيتال در منطقه بيانجامد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۰ : ۵۳
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات کشورمان صبح امروز پس از افتتاح رسمي بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي ارتباطات، نوآوري و فناوري هاي پيشرفته (باکوتل ????) به همراه وزراي ارتباطات کشورهاي آذربايجان، روسيه، ترکيه، افغانستان و ترکمنستان از غرفه هاي نمايشگاه بازديد و با غرفه داران گفت و گو کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۵ : ۴۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات کشورمان به دعوت رسمي وزير ارتباطات وحمل و نقل جمهوري آذربايجان در صدر هياتي وارد باکو شد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۶ : ۵۱
شرکت دویچه مسه اعلام کرد برگزاری نمایشگاه فناوری سبیت آلمان بعد از 33سال به عنوان یک رویداد مستقل متوقف می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۳ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي