سرویس وبگشت
در حالي که سودجويان از راه‌هاي مختلف براي کلاهبرداري و فريب کاربران استفاده مي‌کنند، کلاهبرداري‌هاي تلفني نيز مدتي است که شايع شده‌اند و به‌همين دليل، کاربران در مواجهه با موارد مشکوک بايد هوشيار باشند.
در حالي که سودجويان از راه‌هاي مختلف براي کلاهبرداري و فريب کاربران استفاده مي‌کنند، کلاهبرداري‌هاي تلفني نيز مدتي است که شايع شده‌اند و به‌همين دليل، کاربران در مواجهه با موارد مشکوک بايد هوشيار باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳ : ۳۵
مدير سامانه اينترنتي يخچال گفت: سهميه گوشت از شرکت پشتيباني امور دام دريافت کرديم و توزيع گوشت تنظيم بازاري از 22 بهمن آغاز مي‌شود و هر بسته شامل گوشت و مرغ منجمد است که به قيمت 130 تا 160 هزار تومان عرضه خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۶ : ۴۱
هدفون‌هاي لغو سر و صدا، مانند هدفون "WH-????XM?" سوني، بسيار در حذف صداهاي محيط اطراف مؤثر هستند، اما هنگام خواب و براي نشنيدن خر و پف قطعاً استفاده از هدفون گزينه مناسبي نيست. به همين منظور پژوهشگران يک بالش طراحي کرده‌اند که عملکرد آن در حذف صداهاي محيط مانند آن هدفون‌ها است.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲ : ۴۱
سازمان تأمين اجتماعي درباره سبد کالاي بيمه‌شدگان اطلاعيه‌اي صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲ : ۵۸
براساس گزارش اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) وضعيت ايران در توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات در رده‌بندي جهاني6 رتبه و در رده‌بندي منطقه‌اي 4 رتبه بهبود يافته است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵ : ۱۵
جشنواره بازي‌هاي ويديويي ايران، از اول تا ?? دي ماه با برگزار مي‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۰ : ۱۱
به نظر مي‌رسد که يوتيوب قصد دارد سرويس جديدي را به پلت‌فرم خود بيافزايد که به کاربران اجازه مي‌دهد در آن به تماشاي رايگان فيلم‌هاي سينمايي موردعلاقه خود بپردازند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۲ : ۱۵
اولين رويداد استارتاپ ويکند سلامت روان الکترونيک توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاري دفتر سازمان امور دانشجويان وزارت علوم و دانشگاه هاي منطقه يک تهران برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲ : ۴
رئیس سازمان فضایی ایران عنوان کرد ایران یکی از 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره
رئیس سازمان فضایی گفت: ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲ : ۲۰
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره نتیجه بررسی هایجکت کردن ،دزدیدن،‌ آی‌پی‌های تلگرام توسط مخابرات گفت: موضوع را بررسی کردیم و افرادی که در این ماجرا نقش داشتند، به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸ : ۳۵
مدیرعامل شرکت ارتباطات شهر در هشدار به شهروندان تهرانی گفت: در غیاب مجوز شهرداری تهران برای قرارگیری دکل‌های مخابراتی روی پشت‌بام‌های خود با شرکت‌های مخابراتی وارد مذاکره نشوید چراکه این موضوع می‌تواند خطر آفرین باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۶ : ۲۴
سوال سه نماينده از وزراي علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
اگرچه امروزه استفاده از اپليکيشن‌ها براي فعاليت‌هاي روزمره اقدامي متداول است، اما برخي از برنامه‌ها هستند که با اهداف مجرمانه طراحي شدند. اپليکيشن رسيدساز يکي از اين نمونه‌هاست که هنگام خريد مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۱۴ : ۱۴
شرکت آدوب تصمیم گرفته یک نسخه به‌روزرسانی امنیتی از نرم‌افزار فتوشاپ را منتشر کند تا به برطرف کردن آسیب‌پذیری و ضعف‌های امنیتی موجود بپردازد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۴۶
بسیاری از محققان امنیتی اعلام کرده‌اند آن دسته از برنامه‌های اندرویدی که اطلاعات مربوطه خود را در حافظه جانبی SD card گوشی‌های هوشمند ذخیره می‌کنند، آسیب‌پذیری بالایی در برابر نفوذ هکرها دارند.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۲۵
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۷ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي