سرویس شبکه هاي مجازي
کاربران برنامه گپ واتس‌اپ به زودي مي‌توانند پيام‌هاي ارسالي را قبل از مطالعه توسط گيرنده ويرايش يا حتي حذف کنند.
کاربران برنامه گپ واتس‌اپ به زودي مي‌توانند پيام‌هاي ارسالي را قبل از مطالعه توسط گيرنده ويرايش يا حتي حذف کنند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۱ : ۵۸
با توجه به انتشار اخباري در خصوص فيلتر برخي صفحات اينستاگرام و نسبت آن به وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات،اين وزارتخانه اطلاعيه اي صادر کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۲۳ : ۵۳
فعاليت سايت و برنامه (اپليکيشين) توييتنا، نرم‌افزار دسترسي به توييت‌هاي شخصيت‌ها و رسانه‌هاي داخلي در ايران طي مراسمي رونمايي و فعاليت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۲۸
تا لحظه مخابره این خبر، بیش از 200 قربانی آلوده به باج افزار در فضای سایبری کشور از سوی مرکز ماهر شناسایی و اقدام های لازم عملیاتی شده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۲۳ : ۴۵
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات از تدوين مصوبه‌اي با موضوع آموزش سواد رسانه‌اي با همکاري اين سازمان و شوراي عالي فضاي مجازي خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵ : ۳۴
توضيح روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره ديدگاه هاي مطرح شده درباره فضاي مجازي در مناظره دوم کانديداهاي رياست جمهوري
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۲۱ : ۲۲
رييس مرکز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، هرگونه شايعه در مورد فيلتر برنامه پخش زنده (لايو) شبکه اجتماعي اينستاگرام را تکذيب کرد.
۱۳۹۶/۲/۸ - ۲۲ : ۵۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مسدود شدن تماس صوتي تلگرام را از جانب قوه قضاييه دانست و تاکيد کردکه اپراتور ها بر اساس حکم قوه قضاييه اين کار را انجام داده‌اند.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۲ : ۲۸
تماس صوتي تلگرام بار ديگر از دسترس کاربران ايراني خارج شد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۸ : ۱۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به راه‌اندازي تلگرام صوتي، تاکيد کرد: اين امر با مجوز وزارت ارتباطات انجام شده و اگر مشکلي در اين زمينه وجود داشت، تلگرام صوتي راه‌اندازي نمي‌شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۳۶
در جلسه شوراي عالي فضاي مجازي به رياست دکتر روحاني؛ سياست ها و اقدام هاي ساماندهي پيام رسان هاي اجتماعي تصويب شد
جلسه شوراي عالي فضاي مجازي به رياست رييس جمهور تشکيل شد و در آن مفاد باقيمانده از سياست ها و اقدامات ساماندهي پيام رسان هاي اجتماعي پس از بحث و تبادل نظر به تصويب رسيد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۱۴
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر اینکه پس از راه‌اندازی تماس صوتی تلگرام در ایران، محدودیتی برروی این سرویس اعمال و با اختلال مواجه شده است، روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد که این وزارتخانه نقشی در وجود این محدودیت تماس صوتی تلگرام ندارد و اپراتورها در ارائه خدمات به کاربران مختار هستند.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۶ : ۳
قابليت تماس صوتي تلگرام، براي کاربران ايراني فعال شد. آخرين نسخه پيام رسان تلگرام براي iOS و اندرويد را مي توانيد از اپ استور و گوگل پلي دريافت کنيد. آخرين نسخه تلگرام (?.??.?) است.
۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۴ : ۴۴
ارائه تماس صوتي تلگرام براي برخي کشورها و موانعي که درصورت متضرر شدن اپراتورها براي گشودن راه اين سرويس به ايران وجود دارد، موجب شده باز هم زمزمه‌هايي مبني بر وجود اما و اگرهايي درباره راه‌اندازي اين سرويس تلگرام در کشور به گوش برسد و تنور شايعات را داغ نگه دارد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۷ : ۵۰
تصميم درباره فيلتر و يا رفع فيلترينگ در حوزه اختيارات وزارت ارتباطات نيست و فيلتر شدن هشتگ آخوندي به فروردين سال گذشته مربوطه بوده که از سوي مراجع قضايي به شرکت ارتباطات زيرساخت براي اجرا ابلاغ شده است.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۶ : ۲۱
مذاکره شرکت‌هاي ارائه دهنده اينترنت با صاحبان محتوا و ترافيک عجيب نيست زيرا صرفه اقتصادي دارد اما مداخله دولتي در اين تجارت، جاي پرسش دارد. عليرغم رد دخالت وزارت ارتباطات، احتمال مداخله دولتي در اين ماجرا به قوت خود باقيست.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي