سرویس ICT داخلي
با توجه به حضور هکرها در فضای مجازی، هنگام خرید آنلاین باید نکات امنیتی را رعایت کرد تا بدین ترتیب فرصت سوءاستفاده برای هکرها فراهم نشود.
با توجه به حضور هکرها در فضای مجازی، هنگام خرید آنلاین باید نکات امنیتی را رعایت کرد تا بدین ترتیب فرصت سوءاستفاده برای هکرها فراهم نشود.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۵ : ۵۸
مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت اعلام کرد: شديدترين حملات سايبري در انتخابات 96
معاون وزير ارتباطات با اشاره به حملات سايبري در زمان انتخابات، گفت: معمولا در زمان انتخابات هميشه حملات سايبري به سايتهاي خبري وجود داشت که براي مقابله با آن حداکثر دسترسي آن سايت را به اينترنت بين الملل قطع ميکرديم تا فقط در داخل دسترس باشد.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۴ : ۵۸
حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام تشکر و قدرداني ازحضور حماسي مردم در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا،اعلام کرد: پيروز انتخابات، مردم ايران و نظام جمهوري اسلامي هستند.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵ : ۴۳
حسن روحانی با 23549616 رای و اخذ 57 درصد آرا، مردم ، به عنوان دوازدهمین رییس جمهور ایران انتخاب شد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۴ : ۴۴
دکتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناسبت روز جهاني ارتباطات پيامي را منتشر کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴ : ۴۸
نخستين همايش ملي پيشرفتها و فرصتهاي فناوري اطلاعات و ارتباطات شهريور ماه ???? برگزار مي‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰ : ۵۲
معاون توسعه مديريت ، هماهنگي و امور پشتيباني وزارت ارتباطات با اشاره به تجهيز27 هزار روستا به اينترنت از راه اندازي هزار ATM در روستاها براي ارايه خدمات جديد بانکي خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰ : ۳۸
معاون دولت الکترونيک سازمان فناوري اطلاعات از راه‌اندازي آزمايشي سامانه دسترسي آزاد به اطلاعات و اجرايي شدن آن در آينده نزديک خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۰ : ۲۱
مرکز ماهر در گزارشي بيشترين آلودگي از طريق باج افزار wannacryp را به ترتيب متعلق به اپراتورهاي ارتباطي، سلامت و پزشکي و دانشگاهي و بيشترين استان هاي آلوده را تهران و اصفهان اعلام کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶ : ۱
براساس مصوبه بيست و هفتمين جلسه شوراي عالي فضاي مجازي در تاريخ 1394/11/24، تمام کانديداها و اعضاي مرتبط با تبليغات انتخاباتي در حوزه فضاي مجازي ملزم به اجراي دستورالعمل فعاليت هاي تبليغاتي انتخابات در فضاي مجازي و استفاده از سامانه بيتاک هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۵ : ۲۲
از الکترونیکی شدن مراحل چندگانه انتخابات چند سالی می‌گذرد اما فرآیند رای‌گیری که شاید بیشترین نمود را در انتخابات دارد، اولین بار در سال 1390 به صورت الکترونیکی انجام شد و اکنون تعداد شهرهایی که این امکان را دارند به 141 شهر رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۶ : ۲
واکنش وزارت ارتباطات به مناظره انتخاباتي: تعرفه ارتباطات در دولت تدبير و اميد کاهش يافت
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در پاسخ به ديدگاه يکي از کانديداها در مناظره سوم تلويزيوني درباره افزايش قبوض تلفن، اطلاعيه‌اي صادر کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۵ : ۵۹
معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تکالیف و پروژه های اولویت دار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» برای اجرا در سال 1396را ابلاغ کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۱ : ۰
معاون دولت الکترونيک سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به ايجاد ?? ميليون پرونده الکترونيک سلامت، از حذف دفترچه‌هاي بيمه در راستاي توسعه دولت الکترونيک تا يک ماه آينده خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۳ : ۴۷
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از توقف کامل سرمايه‌گذاري مخابرات روي سيم مسي خبر داد و گفت: اگر در مناطقي نياز به توسعه جزئي سيم مسي براي ارائه تلفن ثابت به مردم باشد حتماً اين کار را خواهيم کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۰ : ۵
با حضور مديران ارشد فناوري اطلاعات و اسنادسراسرکشور راهکارهاي کارآمدي هرچه بيشتر نظام اداري الکترونيک بررسي شد
دراين همايش از سامانه‌هاي مستندات نظام اداري کشور (DMS)، سماد (سامانه ارسال و دريافت مراسلات و تعاملات بين دستگاهي) و پلتفرم يکپارچه خدمات دولت همراه ( MGUP ) رونمايي شد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۸ : ۲۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي