سرویس تلفن همراه
وزير ارتباطات از اتمام بررسي وضعيت چندماهه اخير قيمت‌گذاري اينترنت موبايل از سوي اپراتورها و افزايش قيمت آن با توجه به شکايت کاربران، خبر داد و گفت: اين مدل تعرفه گذاري اصلاح مي شود.
وزير ارتباطات از اتمام بررسي وضعيت چندماهه اخير قيمت‌گذاري اينترنت موبايل از سوي اپراتورها و افزايش قيمت آن با توجه به شکايت کاربران، خبر داد و گفت: اين مدل تعرفه گذاري اصلاح مي شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰ : ۱
يکي از مشکلاتي که کاربران گوشي‌هاي هوشمند در بسياري از مواقع با آن مواجه مي‌شوند، داغ کردن ناگهاني دستگاه است که ترس و وحشت زيادي را در آنها ايجاد مي‌کند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۲۳ : ۶
به تازگی گزارش‌های جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد گوشی‌های فروخته شده توسط اپراتور مخابراتی AT&T دارای برچسب تقلبی تجهیز به فناوری شبکه ۵G هستند این در حالیست که در واقع به چنین فناوری مجهز نیستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۷ : ۳۷
رئيس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: همه گوشي‌هاي وارداتي رجيستر مي‌شوند
در حاليکه برخي رسانه‌ها از اينکه ممکن است طرح رجيستري گوشي‌هاي مسافري در آينده با چالش مواجه شود صحبت کرده بودند رئيس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که چنين مسئله‌اي صحت ندارد و هيچ يک از گوشي‌هاي وارداتي بدون اينکه رجيستر شوند، امکان فعال شدن و راه‌اندازي در ايران را ندارند.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۴۳
در حالی که پیامک‌های تبلیغاتی و ارسال این پیامک‌ها با شماره‌های شخصی اخیرا افزایش یافته اما مسوولان سازمان تنظیم مقررات رادیویی معتقدند قانونی وجود ندارد که طبق آن، ارسال‌کنندگان پیامکی تبلیغاتی که سیم‌کارتشان به‌دلیل ارسال زیاد پیامک مسدود شده، دوباره نتوانند سیم‌کارت بگیرند یا پیامک بیش از حد نفرستند.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷ : ۳۷
گمرک جمهوري اسلامي ايران درباره چگونگي ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافري توضيحاتي براي متقاضيان اعلام کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۹ : ۵۵
بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه فناوری به کاربران توصیه کرده اند با وجود اینکه شرکت های تولیدکننده موبایل درصد هستند گوشی های مجهز به فناوری 5G تولید و عرضه کنند، فعلا به خریداری این محصولات اقدام نکنند.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۹ : ۴۷
شمار قطع و مسدود شدن سیم کارت‌های شخصی ارسال کننده پیامک تبلیغاتی از طریق فرآیند هوش مصنوعی، از مرز 30هزار سیم‌کارت گذشت.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰ : ۳۴
سامانه رجيستري تلفن همراه اعلام کرد؛ ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا متوقف شد
سامانه ثبت گوشي هاي همراه از توقف ارائه خدمات در خصوص ثبت اطلاعات گوشي‌هاي مسافري در سامانه همتا تا اطلاع ثانوي خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰ : ۲۴
برخي کاربران پرسيده‌اند که هنگام انتقال مالکيت موبايل در واردکردن شماره تلفن مالک جديد مرتکب خطا شده‌اند و گوشي از مالکيت آنها خارج شده و در مالکيت شخصي که نمي‌شناسند قرار گرفته، بايد چه کنند؟
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۷ : ۴۲
گمرک ايران خطاب به مسافرين و متقاضيان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافري اطلاعيه جديد صادر کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۷ : ۴۵
بيش از شش ماه از موضوع گوشي‌هاي توقيف شده مي‌گذرد و طي اين شش ماه گمانه‌هاي مختلفي درباره نحوه توزيع اين گوشي‌ها در بازار مطرح شده است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰ : ۲۰
در حالي که عرضه‌ گوشي‌هاي توقيفي يکي از راه‌هاي کاهش قيمت اين کالا عنوان شده، صرف‌نظر از اين‌که تاثير اين موضوع چه اندازه و براي چه مدت خواهد بود، موضوع مورد مناقشه‌ ديگر، نحوه‌ي توزيع اين گوشي‌هاست تا بار ديگر فرصتي براي سوءاستفاده و تبعيض ايجاد نکند.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۲۰ : ۲۳
تحقيقات اخير نشان مي‌دهند سلول‌هاي حساس به نوري که در چشم وجود دارند با قرار گرفتن در معرض نور، ساعت بدن را تغيير مي‌دهند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۲ : ۴۵
بسياري از کاربران گوشي‌هاي آيفون تصور مي‌کنند که هرگز گرفتار هک و حملات سايبري نمي‌شوند اما جالب است بدانيد علي رغم ادعاي اپل ، به عنوان شرکت سازنده اين محصولات ، گوشي هاي آيفون نيز درست همانند ساير گوشي‌هاي اندرويدي قابل هک بوده و به هکرها و مجرمان سايبري اين امکان را مي‌دهند تا در صورت لزوم به اطلاعات موردنياز کاربران و قربانيان مدنظر خود دسترسي و نفوذ پيدا کنند.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰ : ۶
گفته می‌شود گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر سامسونگ با قیمت 2هزار و 500 دلار روانه بازارهای جهانی خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۳ : ۴۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي