سرویس اينترنت
رضا خليلي مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات: تانوماي مخابرات ADSL خصوصي‌ها را قطع نمي‌کند
مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات در پاسخ به ابهام قطع سرويس ADSL شرکت‌هاي خصوصي با اتصال فيبر نوري به منازل توسط مخابرات در قالب پروژه تانوما، گفت: شکل کار تغيير مي‌کند اما قصد قطع کردن سرويس هاي ADSL را نداريم.
رضا خليلي مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات: تانوماي مخابرات ADSL خصوصي‌ها را قطع نمي‌کند
مجري توسعه شبکه شرکت مخابرات در پاسخ به ابهام قطع سرويس ADSL شرکت‌هاي خصوصي با اتصال فيبر نوري به منازل توسط مخابرات در قالب پروژه تانوما، گفت: شکل کار تغيير مي‌کند اما قصد قطع کردن سرويس هاي ADSL را نداريم.
۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۵ : ۵
همراه اول تعرفه ترافیک بسته اینترنت برای سایت های پرمراجعه ایرانی را نیم بها کرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۶ : ۱۴
ايرانسل پس از کاهش 50 درصدي تعرفه مصرف آزاد اينترنت براي دريافت محتواي وبسايتهاي داخلي، اين تخفيف را روي بسته هاي اينترنت همراه نيز اعمال کرد.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲ : ۵۷
نتایج حاصل از طرح آمارگیری دسترسی خانوار و استفاده افراد از فناوری اطلاعات، نشان می‌دهد که فعالیت کاربران اینترنت در شبکه‌های اجتماعی درسال 95 نسبت به 3 سال قبل، به 3 برابر رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۶ : ۳
با اجرايي شدن فاز دوم شبکه ملي اطلاعات، متوسط سرعت دسترسي پهن‌باند ثابت چهار مگابيت بر ثانيه و متوسط سرعت دسترسي پهن‌باند همراه به سه مگابيت بر ثانيه رسيد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱ : ۳۴
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور اطلاعيه اي، قطعي اينترنت در برخي شهرها را تکذيب کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱ : ۳۵
مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، لیست 200 سایت پرترافیک داخلی به اپراتورها و شرکت های اینترنتی اعلام شد تا کاربران نهایی بتوانند با نصف هزینه از محتوای این سایت ها بازدید کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۱۱ : ۱۰
اینترنت پرسرعت با سرعت حداقل 16 و حداکثر 50 مگابیت بر بستر VDSL توسط شرکت مخابرات استان تهران به متقاضیان واگذار می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۵ : ۴۵
نتايج ميزان رضايت کاربران از خدمات اينترنت، در سامانه اندازه گيري شاخص هاي سرويس هاي ارتباطي در دسترس عمومي قرار گرفت.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۶ : ۳۹
معاون مشتريان شرکت مخابرات ايران با اشاره به امکان انتقال ديتا با سرعت بالا تا يک گيگابيت بر ثانيه توسط فيبر نوري و تجهيز يک ميليون نقطه به اين سرويس، از تلاش براي تجهيز ساير نقاط تا پايان امسال خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۴ : ۴۰
درحاليکه اپراتورهاي اينترنتي از اول فروردين ماه، قيمت دسترسي به سايتهاي داخلي را نصف قيمت اينترنت بين الملل محاسبه مي کنند، اما اين تخفيف، براي کاربران ملموس نيست.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۴ : ۲۸
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: سرعت اینترنت بیش از 10 مگابیت بر ثانیه شده است.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۶ : ۳۷
از روز گذشته برخی از مشترکان همراه اول در شبکه ارتباطی و اینترنت خوددچار مشکل شده اند که برخی وب‌سایت‌ها این ایراد را به همه‌ی اپراتورهای اینترنت تعمیم داده و علت آن را انتخابات بیان کرده اند. این اشکال در حالی رخ داد که دیگر اپراتورهای اینترنت ثابت و همراه با اختلال روبه‌رو نشدند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵ : ۱۲
دکتر زارعیان معاون مشتریان شرکت مخابرات: اینترنت حجمی با سرعت بالا به نفع مشترکین است
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه‌ و امکانات برای مشترکان به سود مشترک است، از تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین‌الملل توسط مخابرات در برخی استان‌ها خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۶ : ۴۹
محدوديت در اعمال تخفيف براي برخي کابران اينترنت، حاشيه‌هايي ايجاد کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۹ : ۴۵
معاون بازاریابی شرکت مخابرات اعلام کرد: شرایط دریافت اینترنت روی فیبرنوری مخابرات
معاون بازاریابی شرکت مخابرات گفت: یک میلیون پرت اینترنت روی فیبرنوری در کشور آماده شده که تا پایان سال به 3میلیون پورت می رسد و 500 پورت در تهران برای واگذاری آماده شده و با ورود تجهیزات بعدی ارایه سرویس در خانه ها آغاز می شود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۴ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي