سرویس وايمکس
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
در ادامه‌ی روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE، این بار اسلامشهر از شهرهای استان تهران به‌همراه نسیم‌شهر و سبزدشت، تحت‌پوشش TD-LTE مبین‌نت قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۶ : ۱۲
براساس الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت ارتباطات مبين‌نت ناگزير از قطع شبکه‌ي وايمکس در شهرهاي تحت پوشش TD-LTE اين شرکت تا پايان ارديبهشت‌ماه خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۸ : ۲۳
مبين‌نت در حاشيه‌ي بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللي الکامپ امسال اعلام کرد تلاش مي‌کند که تا پايان سال همه‌ي مودم‌هاي وايمکس را با سرويس TDLTE جايگزين کند.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۳ : ۳۰
ارتقاء مشترکين به اينترنت پرسرعت بي‌سيم TD-LTE براي دارندگان انواع مودم‌هاي وايمکس مبين‌نت با پرداخت تنها 50,000 تومان امکان‌پذير شد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵ : ۳۲
باتوسعه شبکه اينترنت پر سرعت ثابت مبين نت (TD-LTE) در شهر گرگان، اينترنت ثابت بي‌سيم خانگي تا سرعت ?? مگابيت بر ثانيه براي اهالي اين شهر قابل دسترسي است
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۶ : ۲۸
همزمان با برگزاري دومين دوره از نمايشگاه کامپيوتر و اتوماسيون اداري، الکامپ شهر اهواز، اين شهر به جمع ساير شهرهاي تحت‌پوشش شبکه TD-LTE پيوست.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴ : ۴۴
کاربران اینترنت در شهر قم از این پس می‌توانند با برخورداری از امکانات فناوری TD-LTE، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت تا سرعت 40 مگابیت استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۹ : ۴۸
مديرعامل يک شرکت بزرگ در زمينه ارائه‌ خدمات وايمکس و TD-LTE، درباره کم‌فروشي اينترنت گفت: محاسبه مصرف ديتا امري دشوار است و به نظر مي‌رسد در موارد متعدد مشترکاني که از کم‌فروشي اينترنت گلايه دارند به نوعي احساسي با قضيه برخورد مي‌کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳ : ۲۱
تبلیغ برای فروش سرویس آخرین نسل اینترنت ثابت (TD-LTE) به عنوان جایگزین فناوری منسوخ شده وایمکس در حالی توسط اپراتورها آغاز شده که مشترکان تجربه ارائه مشوق‌های ویژه و سپس حذف تخفیف‌ها در وایمکس را داشته‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳ : ۴۷
نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت(TDLTE) در 4شهر تهران، کرج، مشهد و کیش صبح امروز با حضور وزیر ارتباطات راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴ : ۱۰
اهداي حجم و دوره مصرف رايگان، ارايه طرح‌هاي پرسرعت و بسيار مقرون به صرفه، تشريح کامل فرآيندهاي مهاجرت از وايمکس به فناوري جديد و ارائه طرح‌هاي تشويقي، ارايه هداياي فيزيکي به رسم يادبود و نيز تمرکز بر بهبود تجربه مشترکين و ايجاد بخش کافه مشترکين با يک فضاي گرم و دلنشين با اينترنت رايگان از جمله اقدامات مبين‌نت در روزهاي برگزاري نمايشگاه الکامپ ويژه مشترکين وفادار مبين‌نت بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷ : ۲۸
مديرعامل مبين‌نت اعلام کرد: «از نيمه‌ي دوم دي‌ماه فناوري TD-LTE از تهران و کرج به مردم ارائه شده و پس از آن به تدريج در سراسر کشور به مردم ارائه خواهد شد.»
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۱۷ : ۵
شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform XGP و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱ : ۳۸
با فرا رسیدن پاییز، مشترکان این شرکت می توانند از طرح های فصلی این شرکت استفاده کنند.
۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱ : ۲۸
18 آبان ماه و همزمان با روز ملی کیفیت، شرکت ارتباطات مبین‌نت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره دریافت کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي