پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز


کد مطلب: 17185  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۸/۱۷  |  ساعت: ۱۸ : ۴۰

استوري‌ مخصوص مدارس به اينستاگرام مي‌آيد؟

به نظر مي‌رسد شبکه اجتماعي اينستاگرام قصد دارد قابليت جديدي را به استوري‌هاي خود بيفزايد تا تنها معلمان و دانش‌آموزان در يک مدرسه بتوانند به محتواي آن دسترسي داشته باشند.

وايمکس نيوز- شبکه‌هاي اجتماعي در چند سال اخير به منظور جلب رضايت کاربران خود و افزايش محبوبيت و استفاده توسط کاربران، گاهي قابليت‌ها و امکانات جديدي را اضافه و ارائه مي‌کنند. اين بار نيز، طبق اخبار و شواهدي که  جين مانچون، يکي از توسعه‌دهندگان معروف قابليت‌هاي اينستاگرام ارائه داده است، به نظر مي‌رسد که شبکه اجتماعي اينستاگرام تصميم گرفته است که استوري‌هاي مخصوص مدارس که فقط دانش‌آموزان و معلمان به آن دسترسي دارند را، به پلتفرم خود اضافه کند تا بدين ترتيب تنها آموزگاران، مديران و دانش‌آموزان فعال در يک موسسه آموزشي و مدرسه بتوانند از آن استفاده کرده، محتواي مورد نظر خود را در آن به اشتراک بگذارند و از اطلاعات مربوط به مدرسه و محيط آموزشي و آکادميک خود با خبر و آگاه شوند.

اينستاگرام تاکنون در واکنش به انتشار اين اخبار بيانيه‌اي منتشر نکرده است ولي به نظر مي‌رسد که اين شبکه اجتماعي به منظور ايمن‌سازي محيط آموزشي مدارس و جلوگيري از پرت شدن حواس دانش‌آموزان در مدارس مي‌خواهد چنين قابليت جديدي را به استوري‌هاي خود بيفزايد.

البته لازم به ذکر است که مشاهده کدهاي مربوط به قابليت‌هاي جديد در اينستاگرام لزوما به معناي اجرايي شدن و عرضه همگاني و عمومي آن نخواهد بود و ممکن است بعد از انجام آزمايش‌هاي مختلف، اين شبکه اجتماعي تصميم بگيرد که هرگز چنين قابليتي را به صورت عمومي منتشر نکند.

قابليت افزودن استوري‌هاي اينستاگرام در ماه اوت سال گذشته 2016 ميلادي به اين شبکه اجتماعي اضافه شد و از همان ابتدا ميليون‌ها طرفدار را به خود جذب کرد. از آن زمان تاکنون که حدود بيش از يک سال مي‌گذرد، مي‌توان گفت اين قابليت مهمترين و پرطرفدارترين قابليتي است که تاکنون به اپليکيشن اينستاگرام افزوده شده است.

مبنع: ايسنا

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز

لینک مطلب: http://www.wimaxnews.ir/NSite/FullStory/?Id=17185