پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز


کد مطلب: 16478  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۱/۲۲  |  ساعت: ۷ : ۴۰

بررسي راهکارهاي توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران

جلسه شوراي مديران ICT استان تهران به ميزباني اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران برگزار شد.

وايمکس نيوز- در اين جلسه مرتضي رضايي مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان تهران با تشريح جايگاه و ماموريت هاي ادارات کل استاني به ضرورت همدلي و هماهنگي براي تحقق اين وظايف پرداخت و با اعلام اينکه از هفته آينده به تفکيک در تمامي شهرهاي استان جلسات بررسي مشکلات ارتباطي با حضور مسوولان شهرستان برگزار خواهد شد، گفت: انتظار مي رود خروجي و مصوبات اين جلسات با جديدت پيگيري و مشکلات رفع شود.
وي با اشاره به جايگاه استان تهران به عنوان مهم ترين استان کشور بر آمادگي همه اپراتورها براي بحران هاي احتمالي مانند زلزله تاکيد کرد و از اداره کل منطقه شمال سازمان تنظيم خواست تا ضمن بازديد از سايت هاي فعال اپراتورها کمبودهاي احتمالي بخصوص در زمينه تامين منبع انرژي اين سايت ها را گزارش و تا رفع مشکلات احتمالي پيگيري کند.
در ادامه هريک از اعضاي جلسه به بيان ديدگاه انتظارات و مشکلات بخصوص در زمينه همکاري شهرداري ها براي توسعه زيرساخت هاي ارتباطي در سطح استان تهران پرداختند که قرار شد اين مسايل و نيازمندي ها در جلسات تخصصي که در سطح استان و شهرستانها برگزار مي شود، مطرح و پيگيري شود.
اضافه مي شود که در اين جلسه نمايندگان شرکت ارتباطات زيرساخت، سازمان تنظيم مقررات، شرکت پست، همراه اول، ايرانسل و رايتل حضور داشتند.

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی وایمکس نیوز

لینک مطلب: http://wimaxnews.ir/NSite/FullStory/?Id=16478