سرویس فناوري بي سيم ثابت ۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۱ : ۱۴ شماره: 8872
تخفیف بی‌سابقه پهنای باند اینترنت اختصاصی مبین‌نت در نمایشگاه تله‌کام 2015
شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارایه‌ی خدمات مقرون به‌صرفه‌ به سازمان‌ها و شرکت‌ها، پهنای باند اینترنت اختصاصی را در روزهای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران تله‌کام 2015، با 30 درصد تخفیف ویژه عرضه خواهد کرد.

وایمکس نیوز- روابط عمومی شرکت مبین‌نت اعلام کرد: در نمایشگاه تله کام 2015 برای سازمان‌هایی که میزان مصرف پهنای باند آن‌ها محدود است و در بازه‌ی زمانی ساعت‌های کار اداری، 7 صبح تا 17 بعداز ظهر و یا 7 صبح تا 19 بعداز ظهر به این خدمات نیاز دارند، طرح‌های ویژه‌ی اداری 717 و 727 خود را با شرایط ویژه و استثنایی ارایه می‌دهد. این طرح‌ها برای سازمان‌هایی که قصد مدیریت و کاهش هزینه‌های پهنای باند و برقراری تعادل بین مصرف و هزینه‌های خود را دارند، بسیار مناسب است. 

براساس این طرح شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیازمند اینترنت پرسرعت با پهنای باند اداری اختصاصی هستند، می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه، طرح‌های اداری و سازمانی 717 و 727 را با 30 درصد تخفیف ویژه خریداری نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از طرح‌های فوق به غرفه مبین‌نت در سالن 8 و 9 مراجعه کنید تا کارشناسان فروش سازمانی اطلاعات جامع‌تری از انواع طرح‌ها و قیمت هر یک از آن‌ها به شما ارایه دهند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت از 4 مهر ماه در نمایشگاه ایران تله‌کام 2015 منتظر دیدار شما است.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 8872
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات
Mohsen : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
من خودم نماينده فروش مبين نت بودم . به قدري سرويس ها رو با لجبازي قيمت ها شو به روز رساني نکردن که کلي از مردم مودمها شون رو يا برگردوندن يا انداختن تو بازيافتي ها. درسته سرويس وايمکس محدوده اما ميتونست خيلي بهتر عمل کنه

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي