سرویس دولت الکترونيک ۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۴ : ۲۷ شماره: 16782
رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور: خدمات دولت الکترونيک در نمايشگاه الکامپ ارايه مي شود
رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور با تاکيد بر ارتقا استارتاپ ها از نمايشگاه سال گذشته تاکنون گفت: ?? درصد استارتاپ هايي که سال گذشته در قالب کانتر در نمايشگاه حضور داشتند، امسال با غرفه در نمايشگاه حضور دارند.

وايمکس نيوز-  محمد باقر اثني عشري رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور در آيين افتتاح نمايشگاه الکامپ 24 با اشاره به اينکه نمايشگاه الکامپ قديمي ترين و و بزرگترين نمايشگاه فناوري منطقه است، گفت: چهارمين سال متوالي است که اين نمايشگاه توسط سازمان نظام صنفي رايانه اي برگزار مي شود.

وي افزود: از الکامپ 21 تا 24 با خيزش فناوري اطلاعات مواجه شديم و مردم نيز با استفاده از اين ابزارها به توسعه اين فناوري کمک کردند و اثرات آن در زندگي مردم و در جامعه مشخص است.

 اثني عشري با اشاره به اينکه در سال 2000، ضريب نفوذ اينترنت 8 /3 درصد بوده که در حال حاضر به 70 درصد رسيده است افزود: بر مبناي همين فرصت‌ها مردم کسب و کارهاي نويني را در اين حوزه راه اندازي کرده اند.

وي ثروت آفريني، ايجاد شفافيت و اشتغال را ويژگي هاي اين کسب و کارها عنوان کرد و افزود: نتيجه اين کسب و کارها ايجاد رفاه براي مردم است.

رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور با اشاره به اينکه الکامپ 24 با شعار پيش به سوي اقتصاد ديجيتال، آغاز بکار مي کند، گفت: اين نمايشگاه در 18 سالن و 27 هزار متر مربع برگزار مي شود.

وي الکام استارز را يکي از بخش هاي مهم اين نمايشگاه معرفي کرد و افزود: متراژ بخش الکام استارز نسبت به سال گذشته با بيش از 6 هزار متر به دو برابر افزايش يافته و در 5 سالن برگزار مي شود و جوانان حاصل ايده ها و آرزو هاي خود را در اين بخش به نمايش مي گذارند.

اثني عشري تصريح کرد: 60 درصد استارتاپ هايي که سال گذشته در قالب کانتر در نمايشگاه حضور داشتند، امسال با غرفه در نمايشگاه حضور دارند.

وي الکام گيمز را يکي ديگر از بخش هاي نمايشگاه امسال معرفي کرد که شرکت هاي بازي ساز در 600 متر مربع حضور دارند.

رييس سازمان‌ نظام صنفي رايانه اي کشور سالن دولت الکترونيک را يکي از مهم ترين بخش هاي نمايشگاه الکامپ معرفي کرد که سازمان ها و دستگاه هاي دولتي خدمات الکترونيک خود را در اين سالن ارايه مي کنند.

وي شرکت هايي که در حوزه رايانش ابري، اينترنت اشيا و بيگ ديتا فعاليت مي کنند را از شرکت کنندگان ديگر اين نمايشگاه معرفي کرد.

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16782
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي