سرویس وبگشت ۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۵ : ۱۶ شماره: 16674
با حذف يک فايل سرعت رايانه را افزايش دهيد
اگر شما نيز جزو آن دسته از کابراني هستيد که پس از به‌روزرساني سيستم عامل ويندوز، از کُند شدن عملکرد رايانه گله و شکايت داريد، کارشناسان علوم کامپيوتر پيشنهاد مي‌کنند با حذف يک فايل، به سرعت رايانه خود بيفزاييد.

وايمکس نيوز- هر زماني که شما سيستم عامل ويندوز رايانه خود را به نسخه جديدتري به‌روزرساني مي‌کنيد، ويندوز به‌صورت خودکار يک پوشه براي پشتيباني از اطلاعات قبلي و حياتي نسخه پيشين، ذخيره مي‌کند که اين فايل بعد از نصب و به‌روزرساني به نسخه جديد ويندوز، ديگر کاربرد چنداني نخواهد داشت و فقط حافظه داخلي رايانه شما را به ميزان قابل توجهي اشغال مي‌کند.

بنابراين بسياري از کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه تکنولوژي و علم رايانه به آن دسته از کاربراني که از کاهش سرعت و حافظه سيستم عامل خود بعد از به‌روزرساني ويندوز شکايت دارند، توصيه مي‌کنند که با مراجعه به پوشه‌اي تحت عنوان «windows.old»، آن را از حافظه داخلي رايانه خود حذف کنند تا بتوانند به سرعت سيستم عامل افزايش ظرفيت حافظه رايانه کمک بسزايي کنند.

شما هر زمان که از عدم نياز به محتويات اين فايل اطمينان حاصل کرديد، مي‌توانيد فايل مذکور را از ويندوز خود پاک کنيد و فضاي بازتر و آزادتري براي رايانه و سيستم عامل آن ايجاد کنيد.

منبع: ايسنا

 

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16674
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي