سرویس فناوري‌هاي نوين ۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۳ : ۵۴ شماره: 16579
گوشي چهاربعدي هم از راه مي رسد
يک شرکت تجاري که تا به حال سابقه اي در زمينه توليد گوشي هاي تلفن همراه نداشته، با عرضه يک محصول منحصر به فرد چشم ها را به خود خيره کرده است.

وايمکس نيوز- اين گوشي که قرار است از طريق اپراتورهاي وريزون و اي تي اند تي در آمريکا عرضه شود حداقل 1200 دلار قيمت خواهد داشت.

اين گوشي که رد هيدروژن وان فون نام دارد، داراي يک نمايشگر سه بعدي تقويت شده است که به افراد امکان مي دهد بدون استفاده از عينک هاي ويژه انواع محتوا را به صورت سه بعدي مشاهده کنند.

گوشي يادشده که توسط شرکتي به نام رد توليد شده اولين گوشي از اين نوع در دنيا محسوب مي شود. شرکت رد به علت توليد دوربين هاي فيلم برداري سينمايي شهرت زيادي دارد. اولين بار در آگوست سال 2017 اخباري در مورد احتمال عرضه اين گوشي منتشر شده بود.

اين گوشي داراي يک نمايشگر 5.7 اينچي با دقت 2560 در 1440 پيکسل است که قادر به نمايش تصاوير سه بعدي به شکل هولوگرافيک يا معلق در فضاست. البته شرکت سازنده اين وضعيت نمايش را حالت مشاهده 4V معرفي کرده که تصاوير را با کيفيتي بهتر از تصاوير سه بعدي به نمايش درمي آورد.

به گفته جيم جانارد موسس شرکت رد اين گوشي مي تواند انواع محتوا را به صورت دو بعدي و عادي هم نمايش دهد. براي افزايش دسترسي کاربران اين گوشي به انواع محتوا يک شبکه محتواي 4V هم طراحي شده که از طريق آن انواع فيلم هاي سينمايي، موسيقي و بازي سه بعدي براي استفاده علاقمندان وجود خواهد داشت.

منبع: فارس

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16579
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي