سرویس فضاي مجازي ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۲۰ : ۳۹ شماره: 16238
معرفی پیام‌رسان‌های ایرانی در برنامه «پایش»
به نظر شما کدامیک از پیام‌رسان‌های ایرانی، مجموعا کیفیت و خدمات بهتری دارد؟ 1- آی گپ 2- بیسفون پلاس 3- سروش 4- گپ 5- ویسپی. علاقه‌مندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 ارسال کنند.

وایمکس نیوز- با توجه به فیلتر شدن برخی از شبکه‌های پیام‌رسان پرطرفدار اجتماعی در ایران، برنامه «پایش» امشب (17 دی‌ماه) قابلیت‌های پیام‌رسان‌های ایرانی همچون «آی‌گپ»، «بیسفون پلاس»، «سروش»، «گپ» و «ویسپی» را برای مخاطبان معرفی می‌کند.

در همین راستا، سوال نظرسنجی برنامه امشب «پایش» به این صورت طراحی شده است که: به نظر شما کدامیک از پیام‌رسان‌های ایرانی، مجموعا کیفیت و خدمات بهتری دارد؟ 1- آی گپ  2- بیسفون پلاس  3- سروش  4- گپ  5- ویسپی. علاقه‌مندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه 30000111 ارسال کنند.

همچنین در بخش جوان موفق برنامه این هفته نیز طیبه آذرپیوند، زهرا دارستانی فراهانی و محمد صالح‌فر به عنوان حوانانی که اکنون کاسب و کاری در ایران راه انداخته‌اند و در حرفه خود موفق هستند، با حضور در استودیو «پایش»، تجربیات موفقیت خود را به اشتراک می‌گذارند.

سجاد سلیمانی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه نیز مهمان تلفنی برنامه امشب «پایش» خواهد بود.

برنامه «پایش» به تهیه‌کنندگی علی ملکی، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها حوالی ساعت 23:15 با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

منبع: ایسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 16238
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي