سرویس وبگشت ۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵ : ۴۳ شماره: 15075
رونمايي از خدمات سازمان تامين اجتماعي بر بستر دولت همراه
خدمات يکپارچه سازمان تامين اجتماعي بر بستر پلتفرم دولت همراه با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در غرفه سازمان تامين اجتماعي در بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي الکامپ رونمايي شد.

وايمکس نيوز- محمود واعظي با اشاره به راه‌اندازي سامانه پاسخ‌گويي #1420*4*  توسط سازمان تامين اجتماعي گفت: اين اقدام ناشي از توجه سازمان به تسهيل ارائه خدمات به مخاطبان خود بوده و بسيار قابل تحسين است اما بهتر است اين سامانه به ساير وزارتخانه‌ها نيز لينک شود تا مردم از يک کانال خدمات موردنياز خود را دريافت کنند و از اين طريق شبکه دولت فعال‌تر شود.

وي افزود: سازمان تامين‌اجتماعي يکي از سازمان‌هاي بزرگ و پرمخاطب کشور است و توسعه خدمات غيرحضوري آن کمک شاياني به مخاطبان اين سازمان است تا خدمات موردنياز خود را آسانتر دريافت کنند و دولت آمادگي خود را از حمايت اين‌گونه طرح‌ها اعلام مي‌کند.

سازمان تامين اجتماعي به منظور تسريع دسترسي مخاطبان خود به خدمات ارائه شده توسط اين سازمان، با عامليت چهارم مرکز گسترش فناوري اطلاعات ايران (مگفا) اقدام به راه‌اندازي پلتفرم يکپارچه دولت همراه مبتني بر موبايل بر بسترهاي USSD، IVR، VMS، SMS، SN و MAPP با شماره #1420*4* کرده است که اين دستاورد سازمان نيز در نمايشگاه الکامپ 2017 ارائه شد.

در اين سامانه خدمات متنوعي همچون استعلامات استحقاق درمان، فيش مستمري، استعلام آخرين سابقه بيمه، ميزان دستمزد مبناي کسر حق بيمه ارائه مي‌شود.

در حال حاضر خدمت نوبت‌دهي از مراکز درماني ملکي تامين اجتماعي و نمايش آخرين بيمه‌پردازي فرد توسط اين سامانه انجام مي‌شود.

منبع: ايسنا

انتهاي خبر / وب سايت اطلاع رساني وايمکس نيوز / شماره: 15075
اخبار مرتبط

نظر شما درباره اين خبر
نام و نام خانوادگي

پست الکترونيک

نظر شما
نظرات

عضویت در خبرنامه
نام و نام خانوادگی:
آدرس ایمیل:

چنانچه قبلا در خبرنامه ثبت نام نموده اید ، در صورت عدم تمایل به ارسال خبرنامه اینجا کلیک کنید

آرشيو خبر ها

نظرسنجي